Ciekawe spotkanie w klasie II b

Poznajemy tajniki trenowania psów

Klasa II b wraz z wychowawczynią gościła 22.10.15 r. panią Agnieszkę Kiełbik z jej pupilem
psem Happy.
Mama Maksia Kiełbika udzieliła nam wielu ciekawych informacji na temat psów, ich rozwoju, zachowań i pielęgnacji. Dzieci dowiedziały się również, kiedy można, a kiedy nie wolno podchodzić do psa i jak bezpiecznie bawić się oraz postępować z tymi zwierzętami.

Podczas wizyty uczniowie obejrzeli niezwykły pokaz umiejętności treserki i jej pieska. Swoimi wiadomościami i znajomością tajników tresury zadziwił nas także Maks Kiełbik. Na koniec spotkania Tosia Piekucińska poczęstowała Happy psimi przysmakami przyniesionymi specjalnie na tę okazję.

Zachwytom i pytaniom nie było końca, a czas wizyty - niestety ograniczony. Pani Agnieszka obiecała nam jednak, że nie jest to jej ostatnia wizyta w naszej klasie Śmiech

Katarzyna Lewandowska-Staroń